Trükime teie soovitud kujunduse, teksti, logo, foto vm erinevatele rõivastele ja kangastele nagu t-särgid, pusad, polod, reklaamrõivad, spordiriided, tööriided, rätikud, kotid, padjapüürid, põlled jne.

Trükk kangale valmib meil kahel tehnoloogial – otsetrükina ja kuumpresstrükina. Kumb variant on sobilikum, sõltub mitmest asjaolust (materjal, trükiala suurus ja värvus, kogus, kasutusotstarve) ning pakkumise küsimisel leiame ise parima lahenduse.

KUUMPRESSTRÜKK

Nagu nimigi ütleb, siis kuumpresstrüki puhul pressitakse kujutis, mis on eelnevalt kilele trükitud, kõrge rõhu ja kuumuse abil kangale. Sobib kasutamiseks väga erinevate materjalide puhul – puuvill ja polüester ning nende segud, elastsed materjalid, nailon, nahk jm. trükk kangale

Kuumpresstrükk on ideaalne ühetooniliste tekstide, numbrite, logode jm elementide trükkimiseks, kuid sobib ka täisvärvilistele piltidele.

Lisaks tavatoonides trükikiledele on võimalik tekstiilile trükkida ka eriefektsete kiledega – kuldne, hõbedane, glitter, metallik, neoontoonid, samet, helkurkile.

Kõik kasutatavad trükikiled vastavad ÖKO-TEX STANDARD 100-le. Antud tähis tagab, et tooted on kasutajale ohutud. Materjal ei sisalda inimesele nahakontaktis ohtlikke aineid ning sobib suurepäraselt ka allergikutele ja tundliku nahaga kasutajatele.

Kuumpresstrükiga rõivaid tohib pesta 24 tundi pärast trükkimist maksimaalselt 40 kraadiga (või tootele märgitud kraadiga, kui see on madalam).

OTSETRÜKK KANGALE

Otsetrüki ehk digitaalse printimise puhul trükitakse kujutis otse tootele. Tegu on kangaprintimise uusima tehnoloogiaga, mis võimaldab teostada kõrgkvaliteetset täisvärvilist trükki otse kangale ilma kulukaid trükiraame valmistamata. See muudab tootmise palju kiiremaks, soodsamaks ning sobivaks ka väikeste koguste puhul.trükk kangale

Tänu kõrgele resolutsioonile on võimalik kangastele trükkida ka väga peenikesi detaile.

Sobib kasutamiseks materjalide puhul, mis sisaldavad vähemalt 50% puuvilla. Kuna masina alla mahub kuni 10 cm suurune ese, siis saab lisaks kangastele printida ka puidule, mida ei pesta nõudepesumasinaga. Samuti saab printida üle taskute, õmbluste ja tõmblukkude.

Tumedad rõivad, millega on vajadus olla pikemalt otsese päikesevalguse käes, tasuks enne kandmist läbi pesta. Trükivärvid on vee baasil ja kannatavad masinpesu vähemalt 40 kraadi juures. Trükivärvid on ÖKO-TEX sertifikaadiga ning trükkida võib seega ka lasteriietele.

Mõlemad trükitehnoloogiad sobivad nii üksikute kui suuremate koguste trükkimiseks.  Ja mis peamine – võid tulla ka oma riideesemetega. Peame vaid veenduma, et selle materjal on meile sobilik ning tagavaraks võiks olla mõni proovieksemplar.

Mõlemal juhul on korraga prinditava ala maksimaalseks suuruseks 38×50 cm.

Soovitused trükiga tekstiili hooldamiseks:

  • pese rõivaid pahempidi – pilt või logo seespool
  • triigi rõivaid pahempidi keeratult
  • kuivatit kasuta minimaalselt
  • ära kasuta pleegitavaid ega tugevaid puhastusvahendeid