Meeskond

Koopia Niini & Rauami meeskond

Juhataja Urmas Rauam

+372 640 1006
+372 5 648 7684
urmas@koopia.ee

Müügi- ja turundusjuht Arle Agu

+372 640 1007
arle@koopia.ee
arle@prindistuudio.ee

Kädi Jürimäe

Müügiassistent Kädi Jürimäe

+372 640 1001
+372 5 660 0599
myyk@koopia.ee
info@koopia.ee

Müügiassistent Ingra Haab

+372 640 1009
ingra@koopia.ee

Portree10

Müügiassistent Keilyn Pleer

(lapsehoolduspuhkusel)

+372 640 1001
myyk@koopia.ee

Eva-Liisa_meeskond

Raamatupidaja Eva-Liisa Kasela (müügiarved)

+372 640 1002
eva-liisa@koopia.ee

Ruth Suursild

Raamatupidaja Ruth Suursild (müügiarved)

(lapsehoolduspuhkusel)
+372 640 1002
ruth@koopia.ee

Disainer Laura Barbo

+372 640 1003
kujundus@koopia.ee

Disainer Heike Välimets

+372 640 1008
heike@koopia.ee

Tootmisjuht Merike Silla

(Prindistuudio)
+372 5 669 2886
tootmine@prindistuudio.ee