Henkilöstö

Koopia Niini & Rauamin henkilöstö

Johtaja Urmas Rauam

+372 640 1006
+372 5 648 7684
urmas@koopia.ee

Eva Toomingas

Tuotantopäällikkö Eva Toomingas 

+372 640 1004
eva@koopia.ee

Tuotantopäällikkö Merike Silla

(Prindistuudio)
+372 5 669 2886
tootmine@prindistuudio.ee

Myynti- ja markkinointijohtaja Arle Agu

+372 640 1007
arle@koopia.ee

Kädi Jürimäe

Myyntiassistentti Kädi Jürimäe

+372 640 1001
+372 5 660 0599
myyk@koopia.ee

Portree10

Myyntiassistentti Keilyn Pleer

+372 640 1001
keilyn@koopia.ee

Hallintosihteeri Ingra Kitse

+372 640 1009
ingra@koopia.ee

Ruth Suursild

Kirjanpitäjä Ruth Suursild (myyntilaskujen)

(vanhempainloman)
+372 640 1002
ruth@koopia.ee

Eva-Liisa_meeskond

Kirjanpitäjä Eva-Liisa Kasela (myyntilaskujen)

+372 640 1002
eva-liisa@koopia.ee

Suunnittelija Laura Barbo

+372 640 1003
kujundus@koopia.ee

Suunnittelija Heike Välimets

+372 640 1008
heike@koopia.ee

Siiri Sepp

Suunnittelija Siiri Sepp

+372 640 1044
siiri@koopia.ee