Johtaja Urmas Rauam

+372 640 1006
+372 5648 7684
urmas@koopia.ee

Kehitysjohtaja Kätlin Rauam

+372 5664 2431
katlin@koopia.ee

Tuotantopäällikkö Eva Toomingas 

+372 640 1004
eva@koopia.ee

Tuotantopäällikkö Merike Silla

(Prindistuudio)
+372 5 669 2886
tootmine@prindistuudio.ee

Asiakasvastaava Keilyn Pleer

+372 640 1009
keilyn@koopia.ee

Kirjanpitäjä Evelyn Kadak

+372 640 1002
evelyn@koopia.ee

Suunnittelija/myyntiassistentti  Maie Jeltsova

+372 600 6980
maie@prindistuudio.ee

Suunnittelija Kadri Siirak

kadri@koopia.ee

Suunnittelija Riina Palu

kujundus@koopia.ee